Smeg KCVB9SG Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KCVB9SG (9 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
9
Nedladdningar
228
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KCVB9SG |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 595 mm |
| Höjd: | - mm |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 400 mm |
| Strömförsörjning: | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Sensor |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Höjd (max.): | 850 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 450 W |
| Lamptyp: | halogen |
| Ljudnivå Lc IEC: | 71 dB |
| Lampor: | 20 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 700 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Diskmaskin filter: | Ja |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025