Smeg KDH12WLD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KDH12WLD (24 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg KDH12WLD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

KDH12WLD
IT
MANUALE DI INSTALLAZIONE
EN
INSTALLATION MANUAL
FR
MANUEL D’INSTALLATION
DE
MONTAGEANLEITUNG
NL
INSTALLATIEHANDLEIDING
ES
MANUAL DE INSTALACIÓN
PT
MANUAL DE INSTALAÇÃO
RU
РУКОВОДСТВО ПО УСТАНОВКЕ
SV
INSTALLATIONSANVISNINGAR
DA
INSTALLATIONSVEJLEDNING
PL
INSTRUKCJA INSTALACJI
NO
INSTALLASJONSVEILEDNING
FI
ASENNUSOHJEET
AR
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KDH12WLD |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 13300 g |
| Bredd: | 115 mm |
| Djup: | 510 mm |
| Höjd: | 215 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 37 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 660 mm |
| Motoreffekt: | 145 W |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 62 dB |
| Höjd (min): | 215 mm |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Ursprungsland: | Italien |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 760 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 22600 g |
| Tryck (Pa): | 490 |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Material, hölje: | Glas |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 69 dB |
| Ansluten effekt: | 145 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 550 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
| Filterrengöring indikator: | Ja |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 69 dB |
| Bullernivå (intensiv hastighet): | 72 dB |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Nej |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 66 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KDH12WLD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025