Smeg KIV1007X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KIV1007X (73 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg KIV1007X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/73

DE Montage- und Gebrauchsanweisung
NL Montagevoorschriften en gebruiksaanwijzingen
UK Instruction on mounting and use
FR Prescriptions de montage et mode d’emploi
SE Monterings- och bruksanvisningar
IT Istruzioni di montaggio e d'uso
ES Montaje y modo de empleo
PT Instruções para montagem e utilização
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KIV1007X |
| Bredd: | 999 mm |
| Djup: | 700 mm |
| Höjd: | 900 mm |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 4 lampor |
| Höjd (min): | 900 mm |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Stainless steel, Transparent |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Höjd (max.): | 1050 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 330 W |
| Lamptyp: | halogen |
| Ljudnivå Lc IEC: | 47 dB |
| Maximal flödeskapacitet: | 750 m³/h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KIV1007X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025