Smeg KI120X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KI120X (13 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg KI120X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

Libretto di Istruzioni
Instructions Manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual de Instruções
KI120X
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KI120X |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Förpackningens vikt: | 800 g |
| Förpackningens bredd: | 192 mm |
| Djuppackning: | 345 mm |
| Förpackningshöjd: | 157 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 4 lampor |
| Antal filter: | 3 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Laddare: | Ja |
| Rekommenderad ålder (min): | 6 jaar |
| Ursprungsland: | China |
| Tullproduktkod (TARIC): | 95030075 |
| Husets-färg: | Black, Red |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 4 |
| Modell: | Köksö |
| siffra: | 1 |
| Konstruktionstyp: | Gebruiksklaar |
| Föreslaget kön: | Jongen |
| Batterier krävs: | Ja |
| GTIN-nummer transportförpackning (EAN/UPC): | 8428064931146 |
| Nettovikt av transportemballage: | 800 g |
| Nettovikt kartong: | 4920 g |
| Montering krävs: | Nee |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 220 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 390 mm |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 297 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 6 stuk(s) |
| Batterier-ingår: | Nee |
| Typ produkt: | Driftauto |
| Batteriteknik: | Alkaline |
| Batterityp: | AA |
| Typ motor: | Elektromotor |
| (Inner) fraktpaketets höjd: | 157 mm |
| (Inre) fraktpaketets bredd: | 192 mm |
| (Inre) fraktpaketets längd: | 345 mm |
| GTIN (EAN/UPC) nummer (yttre) huvudförpackning: | 8428064931693 |
| Produkter per (inner) fraktförpackning: | 1 stuk(s) |
| Ljuseffekter: | Ja |
| Intrastatkod: | 95030075 |
| Ej för barn 0-3 år: | Ja |
| Maträtt: | 1:18 |
| Sändare: | Ja |
| Sändningsfrekvens: | 2.4 GHz |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Strömförbrukning (vanlig): | 330 W |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Ljudnivå Lc IEC: | 63 dB |
| Lampor: | 20 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 545 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KI120X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025