Smeg KI52-1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KI52-1 (15 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
15
Nedladdningar
1.096
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KI52-1 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 276 g |
| Bredd: | 62 mm |
| Djup: | 118 mm |
| Höjd: | 88 mm |
| Snäll: | Acculader voor de auto |
| Användarmanual: | Ja |
| Motoreffekt: | 125 W |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Medföljande kablar: | AC |
| Modell: | Inbyggd |
| Inspänning: | 100-240 V |
| Strömspänningsskydd: | Overbelasting |
| Frekvens: | 50/60 Hz |
| Kompatibel batteriteknik: | Nickel-Cadmium (NiCd), Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Plugg adapter: | Ja |
| Batterikapacitet (max): | 10 Ah |
| Laadstroom: | 0.8 A |
| Urladdningsström: | 150 - 200 mA |
| Produktens färg: | Silver |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Lamptyp: | Glödande |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Maximal flödeskapacitet: | - m³/h |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025