Smeg KI90X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KI90X (12 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg KI90X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

Libretto di Istruzioni
Instructions Manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual de Instruções
Руководствопоэксплуатации
Bruksanvisning
Brugsvejledning
KI90X
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KI90X |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | - mm |
| Motoreffekt: | 250 W |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 45 dB |
| Antal lampor: | 4 lampor |
| Höjd (min): | 880 mm |
| Antal filter: | 3 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Höjd (max.): | 1200 mm |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Lampor: | 20 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 660 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Exhaust plats: | Övre |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 63 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 56 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KI90X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025