Smeg KR37X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KR37X (12 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg KR37X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

Libretto di Istruzioni
Instructions Manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual
de
Instru
çõ
es
ɋɮɥɩɝɩɟɬɭɝɩ ɪɩ ɸɥɬɪɦɮɛɭɛɱɣɣ
Bruksanvisning
KR37X
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KR37X |
| Bredd: | 370 mm |
| Höjd: | 890 mm |
| Motoreffekt: | 290 W |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Köksö |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Lamptyp: | halogen |
| Ljudnivå Lc IEC: | 67 dB |
| Maximal flödeskapacitet: | 590 m³/h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KR37X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025