Smeg KTS75AC Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KTS75AC (5 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg KTS75AC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/5

Libretto d’istruzioni
Instruction manual
Mode d’emploi
Gebrauchsanweisung
Manual de instrucciones
Instruççãões de instala o
Gebruiksaanwijzingen
Bruksanvisning
KTS75/KTS75C
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KTS75AC |
| Bredd: | 756 mm |
| Djup: | 745 mm |
| Höjd: | 1000 mm |
| Motoreffekt: | 240 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Grå |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 800 m³/h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KTS75AC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025