Smeg KSE912NX3 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSE912NX3 (8 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSE912NX3 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSE912NX3 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 898 mm |
| Djup: | 470 mm |
| Höjd: | - mm |
| Motoreffekt: | 380 W |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 54 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 730 mm |
| Antal filter: | 3 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Höjd utan skorsten: | 313 mm |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Höjd (max.): | 1000 mm |
| Lamptyp: | halogen |
| Lampor: | 20 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 780 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Exhaust plats: | Övre |
| Filterrengöring indikator: | Ja |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 71 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 63 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSE912NX3 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025