Smeg KSEG78PXE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSEG78PXE (14 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSEG78PXE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

Libretto di Istruzioni (IT)
Instruction booklet (EN)
(AR)
Mode d’emploi (FR)
Bedienungsanleitung (DE)
Instruktionsvejledning (DA)
Manual de instrucciones (ES)
Instrukcja (PL)
Manual de lnstruções (PT)
Instructiehandleiding (NL)
Bruksanvisning (NO)
Руководство по эксплуатации (RU)
Instruktionshandbo (SV)
Ohjekirja (FI)
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEG78PXE |
| Bredd: | 770 mm |
| Djup: | 300 mm |
| Höjd: | 335 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 66 kWh |
| Motoreffekt: | 275 W |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 50 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 64 dB |
| Lampor: | 1 W |
| Ansluten effekt: | 277 W |
| Maximal flödeskapacitet: | 544 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Energiklass, flödesdynamik: | B |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 64 dB |
| Bullernivå (intensiv hastighet): | 68 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 58 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSEG78PXE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025