Smeg KSEC6SE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSEC6SE (28 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 22 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
28
Nedladdningar
1.387
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEC6SE |
| Färg på produkten: | Meerkleurig |
| Vikt: | 125780 g |
| Bredd: | 2020 mm |
| Djup: | 1910 mm |
| Höjd: | 1800 mm |
| Förpackningens vikt: | 23440 g |
| Förpackningens bredd: | 1165 mm |
| Djuppackning: | 1240 mm |
| Förpackningshöjd: | 90 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Rekommenderad ålder (min): | 1.5 jaar |
| Placeringsstöd: | Speelhuis op grondniveau |
| Ursprungsland: | China |
| antal dörrar: | 1 deur(en) |
| Certifiering: | CE, EN 71, ASTM |
| Material: | Hout |
| Hållbarhetscertifikat: | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Föreslaget kön: | Jongen/meisje |
| Lämplig för utomhusbruk: | Ja |
| Tillbehör ingår i setet: | Bank |
| Väderbeständig: | Ja |
| Antal bitar: | 1 stuk(s) |
| Montering krävs: | Ja |
| Palls bruttovikt: | 146000 g |
| Pall bruttohöjd: | 2100 mm |
| Pallboskapsras: | 500 mm |
| Pall bruttolängd: | 1200 mm |
| Palls bruttoinnehåll: | 1260 dm³ |
| Förpackningsvolym: | 130014 cm³ |
| Produkter per intermodal container (40 fot - High Cube): | 53 stuk(s) |
| GTIN-nummer pallet (EAN/UPC): | 8717973930723 |
| Max användarvikt: | 150 kg |
| EU TSD-varning: | Not for children under 36 months, Only for domestic use, To be used under direct adult supervision |
| Minimum antal: | 1 stuk(s) |
| Lätt att montera: | Ja |
| Beställningsbar vara: | Nee |
| Faktureringsenhet: | Nee |
| Manuella språk (ISO 639-format): | Multi |
| Antal förpackningskartor: | 5 |
| Typ av kommersiell enhet: | Klant enkele eenheid |
| Fraktenhet: | Nee |
| Förpackningsprover (ISO 639-format): | Multi |
| Säsong: | Permanent |
| Paket 2 dimensioner (B x D x H): | 1215 x 1840 x 125 mm |
| Förpackningsmått 3 (B x D x H): | 1210 x 1940 x 100 mm |
| Monteringstid: | 80 min |
| Språk på förpackningen: | Engels |
| (cdm) Utvecklade funktioner: | Imagination, Sharing |
| (cdm) Målgrupper: | Peuters en kleuters |
| (cdm) Ytterligare användning: | Buiten |
| (cdm) Förälders närvaro: | Aanbevolen |
| Förpackningsmått 4 (BxDxH): | 920 x 1160 x 100 mm |
| Förpackningsmått 5 (BxDxH): | 600 x 1840 x 100 mm |
| Paketets vikt 2: | 45940 g |
| Antal fönster: | 6 |
| Veranda: | Ja |
| blinda personer: | Ja |
| Verandamått (BxD): | 1800 x 530 mm |
| Dörrhöjd: | 990 mm |
| Ömtålig: | Ja |
| EAN/UPC/GTIN (pack 2): | 8717973930129 |
| Pack 2 volym: | 279450 cm³ |
| Förpackning 3 volymer: | 234740 cm³ |
| Paketets vikt 3: | 30100 g |
| EAN/UPC/GTIN (pack 3): | 8717973930136 |
| Förpackning 4 volymer: | 106720 cm³ |
| Paketets vikt 4: | 17500 g |
| Förpackning 5 volymer: | 110400 cm³ |
| Paketets vikt 5: | 17300 g |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025