Smeg KSEG120X1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSEG120X1 (18 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSEG120X1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEG120X1 |
| Bredd: | 1200 mm |
| Djup: | 700 mm |
| Höjd: | 299 mm |
| Motoreffekt: | 290 W |
| Antal lampor: | 3 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Ej tillgänglig |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Höjd (max.): | 299 mm |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Ljudnivå Lc IEC: | 69 dB |
| Lampor: | 20 W |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Typ av fläkt: | Recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 945 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSEG120X1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025