Smeg KSEG77X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSEG77X (13 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSEG77X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

Libretto di Istruzioni
Instructions Manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual de Instruções
Руководствопоэксплуатации
Bruksanvisning
KSEG54X-KSEG77X
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEG77X |
| Bredd: | 770 mm |
| Djup: | 300 mm |
| Höjd: | 330 mm |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Strömförsörjning: | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Strömförbrukning (vanlig): | 290 W |
| Lamptyp: | halogen |
| Ljudnivå Lc IEC: | 67 dB |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 630 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSEG77X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025