Smeg KSEI61S Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSEI61S (52 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
52
Nedladdningar
346
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEI61S |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 270 mm |
| Höjd: | 400 mm |
| Motoreffekt: | 140 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal filter: | 1 styck |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Svart |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Ljudnivå Lc IEC: | 49 dB |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 350 m³/h |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025