Smeg KSET56X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSET56X (12 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
12
Nedladdningar
1.798
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSET56X |
| Bredd: | 560 mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Motoreffekt: | 150 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 49 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Halvinbyggd (utdragbar) |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Fettfilter typ: | Gjuten aluminium |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Lampor: | 40 W |
| Ansluten effekt: | 190 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | - m³/h |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 64 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 56 dB |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025