Smeg KSET600X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSET600X (6 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSET600X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/6

DE Montage- und Gebrauchsanweisung
EN Instruction on mounting and use
FR Prescriptions de montage et mode d’emploi
NL Montagevoorschriften en gebruiksaanwijzingen
SV Monterings- och bruksanvisningar
IT Istruzioni di montaggio e d'uso
ES Montaje y modo de empleo
PT Instruções para montagem e utilização
RU Инструкции по монтажу и эксплуатации
TR Montaj ve kullanõm talimatlarõ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSET600X |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 295 mm |
| Höjd: | - mm |
| Motoreffekt: | 150 W |
| Antal motorer: | 2 |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 40 mm |
| Strömförsörjning: | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Höjd (max.): | 395 mm |
| Lamptyp: | halogen |
| Ljudnivå Lc IEC: | 64 dB |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 570 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 120 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSET600X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025