Smeg KT81X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KT81X (16 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg KT81X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

Libretto istruzioni
User manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual de Instruções
Руководство по эксплуатации
Bruksanvisning
KT61X - KT81X - KT91X - KT61EB - KT61NE - KSEC6S - KSEC6B
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KT81X |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 798 mm |
| Djup: | 525 mm |
| Höjd: | 150 mm |
| Motoreffekt: | 135 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 1 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Lamptyp: | Glödande |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Maximal flödeskapacitet: | 145 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 120 mm |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 59 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KT81X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025