Smeg KT61NEE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KT61NEE (28 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg KT61NEE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

KT61XE - KT61EBE - KT61NEE - KT81XE - KT91XE
Libretto istruzioni
Instructions Manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual de Instruções
Brugsvejledning
Bruksanvisning
Руководство по эксплуатации
Instrukcja Obsługi
Bruksanvisning
Asennusohjeet
ﺐﻴآﺮﺘﻟا ﻞﻴﻟ
د
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KT61NEE |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 195 mm |
| Djup: | 427 mm |
| Höjd: | 473 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 57 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Snäll: | PC |
| Motoreffekt: | 95 W |
| Belysningsstyrka: | 45 lx |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 56 dB |
| Antal lampor: | 1 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Vormfaktor: | Midi Tower |
| På-/-Av-knapp: | Ja |
| Antal USB 2.0-portar: | 2 |
| Ljudingångar: | Ja |
| Ljudutgång: | Ja |
| Modell: | Inbyggd under |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 2 |
| Återställningsknapp: | Ja |
| Strömförsörjning ingår: | Nee |
| Antal 2,5" fack: | 2 |
| Antal 5,25" fack: | 1 |
| Antal 3,5" fack: | 2 |
| Hårddiskstorlekar som stöds: | 2.5, 3.5 " |
| Antal expansionsplatser: | 7 |
| Förbättrad kabelhantering: | Ja |
| Strömförsörjningsplats: | Bodem |
| Moderkortsformfaktorer som stöds: | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Sidofönster: | Ja |
| Maximal CPU-kylarhöjd: | 155 mm |
| Maximal grafikkortslängd: | 350 mm |
| Maximalt antal främre fläktar: | 2 |
| Främre fläktar som stödjer diametrar: | 120 mm |
| Maximalt antal fläktar överst: | 2 |
| Toppfläktar som stöder diametrar: | 120 mm |
| Max antal bakre fläktar: | 1 |
| Bakre fläktar stödjer diametrar: | 120 mm |
| Installerade bakre fläktar: | 1x 120 mm |
| Antal interna 3,5" fack: | 2 |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Handtag |
| Tryck (Pa): | 113 |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Dimensioner för främre kylare: | 240 mm |
| Dimensioner för bakre kylare: | 120 mm |
| Understödda toppradiatormått: | 120 mm |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 67 dB |
| Lampor: | 4 W |
| Ansluten effekt: | 99 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 235 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Nej |
| Evakueringsanslutning diameter: | 120 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | F |
| Energiklass, belysning: | E |
| Energiklass, fettfiltrering: | D |
| Exhaust plats: | Övre |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 67 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 500 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 650 mm |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 64 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KT61NEE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025