Smeg LB127X Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LB127X
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LB127X (32 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg LB127X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

Gebruiksaanwijzing
Wasautomaat
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LB127X |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 70200 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 665 mm |
| Höjd: | 1850 mm |
| Nettoskatt: | - W |
| Barnlås: | Ja |
| Ljudnivå: | 37 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Årlig-energiförbrukning: | 98 kWu |
| Förpackningens vikt: | 74900 g |
| Förpackningens bredd: | 615 mm |
| Djuppackning: | 751 mm |
| Förpackningshöjd: | 1927 mm |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 396 l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 6 |
| Antal-grönsakslådor: | 2 |
| Semesterfunktion: | Nee |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Hyllmaterial: | Glas |
| Supercool funktion: | Ja |
| Kylskåpsdörrfickor: | 5 |
| Till fackområdet: | Nee |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Nuvarande: | 1.2 A |
| Lägsta drifttemperatur: | 10 °C |
| Maximal temperatur (drift): | 43 °C |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Marknadspositionering: | Kast |
| Plats för visning: | Binnenin |
| Kylsystem: | Geventileerd |
| Genomgående öppningsvinkel: | 115 ° |
| Temperaturområde för kylskåp: | 1 - 9 °C |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Type beeldscherm: | TFT |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LB127X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026