Smeg LBE16AZ Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LBE16AZ
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LBE16AZ (26 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg LBE16AZ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/26

WASAUTOMAAT
GEBRUIKSAANWIJZING NL
1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LBE16AZ |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 630 g |
| Bredd: | 230 mm |
| Djup: | 89 mm |
| Höjd: | 89 mm |
| Husmaterial: | Kunststof |
| Blåtand: | Ja |
| På / Av knapp: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad en draadloos |
| Typ av strömkälla: | Battery, USB |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Genomsnittlig effekt: | 10 W |
| Antal högtalare: | 1 |
| Volymkontroll: | Digitaal |
| FM-radio: | Ja |
| Bärhandtag: | Ja |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| siffra: | 1 |
| Rekommenderad användning: | Mobiele telefoon/smartphone |
| 3,5 mm-kontakt: | Ja |
| USB-anslutning: | Ja |
| USB-laddningsport: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | - kanalen |
| Antal förare: | 2 |
| AUX ingång: | Ja |
| Antal passiva radiatorer: | 1 |
| Medföljande subwoofer: | Ja |
| Handsfree stativ: | Ja |
| Produktdesign: | Cylinder |
| Typ produkt: | Draadloze stereoluidspreker |
| Driftsindikator: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LBE16AZ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026