Smeg LBE1000 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LBE1000
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LBE1000 (38 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg LBE1000 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/38

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LBE1000 |
| Modell typ: | Bộ phát & bộ nhận tín hiệu AV |
| Độ phân giải tối đa: | 1920 x 1200 pixels |
| Stöder videolägen: | 1080p |
| Độ rộng băng tần: | 165 MHz |
| Màu sắc sản phẩm: | Màu be |
| RJ-45-ingångsportar: | 1 |
| RJ-45-utgångsportar: | 1 |
| Các cổng vào DVI: | 1 |
| Các cổng ra DVI: | 1 |
| DC-ingång: | Có |
| Ingångs växelspänning: | 5 V |
| Tiêu thụ năng lượng: | 8 W |
| Telefonmottagarens storlek (bredd x djup x höjd): | 143 x 86 x 28 mm |
| Vikt på telefonmottagare: | 230 g |
| Sändarens mått (bredd x djup x höjd): | 143 x 86 x 28 mm |
| Generatorvikt: | 230 g |
| Behållarens vikt: | 1600 g |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LBE1000 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026