Smeg WMI147C Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin WMI147C
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg WMI147C (75 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg WMI147C eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/75

WASHING MACHINE
INSTRUCTION MANUAL
EN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMI147C |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 546 mm |
| Höjd: | 818 mm |
| Förpackningens bredd: | 660 mm |
| Ljudnivå (tvätt): | 56 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Självrengörande: | Nej |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 77 kWh |
| Ursprungsland: | Italien |
| AquaStop-funktion: | Nej |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Låddjup: | 885 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 78700 g |
| Energiklass: | E |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | A |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 72 dB |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Vattenförbrukning per omgång: | 44 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 1.03 kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Paket 2, mått (B x D x H): | 660 x 885 x 660 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg WMI147C ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026