Smeg LBW148E Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LBW148E
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LBW148E (38 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 41 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg LBW148E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/38

ELECTRONIC
WASHING MACHINE
USER MANUAL
BEFORE USING THE WASHI
NG MACHINE, YOU SHOULD
CERTAINLY READ THE INFORMATION IN USER’S MANUAL.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LBW148E |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 557 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | - dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Blouse/shirt, Hand/wool, Jeans/denim, Quick, Sport, Delicate/silk |
| Minsta centrifugeringshastighet: | 400 RPM |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Ljudnivå (spinn): | - dB |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Extrasköljning: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | 135 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LBW148E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026