Smeg LBW610CIT Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LBW610CIT
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LBW610CIT (84 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg LBW610CIT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/84

EN User Manual
Washing Machine
LBW610CIT
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LBW610CIT |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 417 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Ljudnivå (tvätt): | 58 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1000 RPM |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Cotton, Wool, Sport, Synthetics |
| Nominell kapacitet: | 6 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 9900 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | C |
| Ljudnivå (spinn): | 77 dB |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 1 kWh |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 171 kWh |
| Extrasköljning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LBW610CIT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026