Smeg STA160 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin STA160
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg STA160 (25 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg STA160 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/25

/$9$%,$1&+(5,$
:$6+,1*0$&+,1(
/$9(/,1*(
:$6&+0$6&+,1(
/$9$'25$
:$6$8720$$7
0È48,1$'(/$9$5
LIBRETTO ISTRUZIONI IT
INSTRUCTIONS MANUAL GB
MANUEL D’INSTRUCTIONS FR
GEBRAUCHSANWEISUNG DE
MANUAL DE INSTRUCCIONES ES
GEBRUIKSAANWIJZING NL
MANUAL DE INSTRUÇÕES PT
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | STA160 |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 575 mm |
| Höjd: | 820 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1600 RPM |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Nominell kapacitet: | 5 kg |
| Produktens färg: | Silver |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Vit |
| Centrifugering klass: | A |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg STA160 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026