Smeg MTE30 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg MTE30 (4 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.787
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | MTE30 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 9100 g |
| Bredd: | 384 mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | 468 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 131 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 168 |
| Djup utan handtag: | 375 mm |
| Infällda handtag: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Djup med öppen dörr: | 742 mm |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | G |
| Material, hölje: | Plastic, Steel |
| Antal hyllor i frysen: | 1 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 23 dB |
| Klimatkategori: | N (normal) |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 2 |
| Superkylningsfunktion: | Nej |
| Dörröppningslarm: | Nej |
| Dörr färg: | Svart |
| Ansluten effekt: | 65 W |
| Kylkapacitet brutto: | 30 l |
| Kylkapacitet netto: | 20 l |
| Positionering på marknaden: | Minibar |
| Dörröppningsvinkel: | 90 ° |
| Bredd med öppen dörr: | 567 mm |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026