Smeg PDXF30P-1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg PDXF30P-1 (32 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
1.455
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | PDXF30P-1 |
| Bredd: | 580 mm |
| Djup: | 312 mm |
| Höjd: | 73 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Antal gasbrännare: | 2 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 2 |
| Kokzon 1, form: | Rektangulär |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Fiskplatta/-zon |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Mitten fram |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | gas |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Sjudning |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | gas |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Mitten bak |
| Sjuda brännare / kokzon: | 1050 W |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 1900 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1900 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1050 W |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026