Smeg PLD18-1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg PLD18-1 (12 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 9 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
12
Nedladdningar
345
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | PLD18-1 |
| Färg på produkten: | Brown, Green, White |
| Vikt: | 800 g |
| Bredd: | 16.4 mm |
| Djup: | 163.8 mm |
| Höjd: | 24.3 mm |
| Förpackningens bredd: | 11.8 mm |
| Djuppackning: | 15.3 mm |
| Förpackningshöjd: | 22.4 mm |
| Husmaterial: | Metaal |
| Antal lampor: | 1 gloeilamp(en) |
| Strömlampa: | 40 W |
| Antal gasbrännare: | 5 |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP20 |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Förpackningsmått (BxDxH): | 11.8 x 15.3 x 22.4 mm |
| Nettovikt: | 620 g |
| Längd: | 16.4 cm |
| Beslag/fottyp: | G9 |
| Lampans livslängd: | 1000 uur |
| skyddsklass: | II |
| Mått (B x D x H): | 16.4 x 16.4 x 24.3 mm |
| Maximal effekt för ersättningslampa: | 40 W |
| Lampa(r) ingår: | Ja |
| Lätt stil: | Kinderen |
| Lämplig plats: | Kinderkamer |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Displaytyp: | Nej |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
| Regelbunden brännare / kokzon: | - W |
| Typ av ytskikt: | Rostfritt stål |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026