Smeg PPR2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg PPR2 (16 sidor) i kategorin Bakplatta. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg PPR2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Bakplatta |
| Modell: | PPR2 |
| Vikt: | 1600 g |
| Bredd: | 420 mm |
| Djup: | 375 mm |
| Höjd: | 18 mm |
| Förpackningens bredd: | 475 mm |
| Ursprungsland: | Italien |
| Korrekt användning: | Ugnstillagning |
| Form: | Rektangulär |
| Produktens färg: | Brun |
| Låddjup: | 430 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3200 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Nej |
| Passar för bakning av: | Pizza |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg PPR2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Bakplatta Smeg Manualer
18 Augusti 2024
16 Augusti 2024
14 Augusti 2024
8 Augusti 2024
Bakplatta Manualer
Nyaste Bakplatta Manualer
1 Oktober 2025
15 Juni 2025
15 Juni 2025
15 Juni 2025
15 Juni 2025
5 Mars 2025
4 Januari 2025
30 December 2025
30 December 2025
30 December 2025