Smeg PRTX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg PRTX (16 sidor) i kategorin Bakplatta. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg PRTX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Bakplatta |
| Modell: | PRTX |
| Vikt: | 1300 g |
| Höjd: | 90 mm |
| Förpackningens bredd: | 420 mm |
| Diameter: | 350 mm |
| Ursprungsland: | Italien |
| Korrekt användning: | Ugnstillagning |
| Form: | Rund |
| Produktens färg: | Brun |
| Låddjup: | 380 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2800 g |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Nej |
| Passar för bakning av: | Pizza |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg PRTX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Bakplatta Smeg Manualer
18 Augusti 2024
16 Augusti 2024
14 Augusti 2024
8 Augusti 2024
Bakplatta Manualer
Nyaste Bakplatta Manualer
1 Oktober 2025
15 Juni 2025
15 Juni 2025
15 Juni 2025
15 Juni 2025
5 Mars 2025
4 Januari 2025
30 December 2025
30 December 2025
30 December 2025