Smeg PTS605EB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg PTS605EB (15 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 6 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
15
Nedladdningar
1.247
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | PTS605EB |
| Typ av operation: | Sensor |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Bredd: | 342 mm |
| Djup: | 336 mm |
| Höjd: | 20 mm |
| Snäll: | Elektronische weegschaal |
| Typ av material (överst): | Glas |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Beeldscherm: | LCD |
| Noggrannhet: | 100 g |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 4 |
| Maximal viktkapacitet: | 160 kg |
| Lättläst display: | Ja |
| Batterityp: | LR3 |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026