Smeg RC20XDNC Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg RC20XDNC (40 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg RC20XDNC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

INSTRUCTIONSFORUSE
OFANUPRIGHTFRIDGE
FREEZER
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | RC20XDNC |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | 2000 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 158 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Kylmedium: | R600a |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LED |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 10 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | C |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Ström: | 0.9 A |
| Total kapacitet netto: | 331 l |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 200 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 96 l |
| Kylkapacitet netto: | 235 l |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Displayens placering: | På dörren |
| Dörrfack för flaskor: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg RC20XDNC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026