Smeg S1100MFB5 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg S1100MFB5 (22 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 40 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
22
Nedladdningar
897
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | S1100MFB5 |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Wit |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, iOS |
| Batterikapacitet: | 30 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid: | 2.5 uur |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Stöder Windows: | Ja |
| Bärmetod: | In-ear |
| Rekommenderad användning: | Oproepen/muziek |
| Placera högtalare hörlurar: | Intraauraal |
| Anslutningsområde: | 10 m |
| Mikrofontyp: | Ingebouwd |
| Batteristyrd: | Ja |
| Standbytid: | 120 uur |
| Kontrollknappar: | Meerdere toetsen |
| Taltid: | 2.5 uur |
| Typ av styrenhet: | On-ear control unit |
| Ingångsspänning (laddbox): | 5 V |
| Batterikapacitet (laddbox): | 250 mAh |
| Typ produkt: | Headset |
| Batterityp: | Ingebouwde accu |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85183000 |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026