Smeg S201X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg S201X (31 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 24 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
31
Nedladdningar
766
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | S201X |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 566 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Antal ugnar: | 1 |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 250 ° C |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 2900 W |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 50 l |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026