Smeg S302X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg S302X (17 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
17
Nedladdningar
752
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | S302X |
| Färg på produkten: | Black, Stainless steel, White |
| Vikt: | 3380 g |
| Bredd: | 320 mm |
| Djup: | 150 mm |
| Höjd: | 310 mm |
| Förpackningens vikt: | 4400 g |
| Användarmanual: | Ja |
| Lätt att städa: | Ja |
| Tillgångar: | 2000 W |
| På / Av knapp: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Omvänd: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026