Smeg S340-5 Oven Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg S340-5 Oven (23 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
23
Nedladdningar
643
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | S340-5 Oven |
| Färg på produkten: | Grey, White |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 4780 g |
| Bredd: | 385 mm |
| Djup: | 310 mm |
| Höjd: | 99 mm |
| Ljudnivå: | - dB |
| Användarmanual: | Ja |
| Kraftkälla: | AC |
| Placering: | Desktop |
| Fjärrkontroll: | IR |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| USB-kontakttyp: | Mini-USB, USB Type-A |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Medföljande kablar: | AC, USB, VGA |
| Integrerad minneskortläsare: | Nee |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Projektorns ljusstyrka: | 3500 ANSI lumens |
| Projektionsteknik: | DLP |
| Projektorns inbyggda upplösning: | 1080p (1920x1080) |
| Keystone-korrigering, vertikal: | ± 20 ° |
| Lämplig för skärmstorlekar: | 80 - 100 " |
| Projektionsavståndsmål: | 0.45 - 0.59 m |
| Antal färger: | 1.073 biljoen kleuren |
| Frekvensområde horisontellt: | 15.3 - 91.1 kHz |
| Frekvensområde vertikalt: | 24 - 85 Hz |
| Matrisstorlek: | 0.65 " |
| Antal USB 2.0-portar: | 2 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 2 |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Typ av seriell anslutning: | RS-232 |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| Audio-ingan (L, R): | 1 |
| Kompositvideoingång: | 1 |
| HDMI-kontakttyp: | Volledige grootte |
| DVI-port: | Nee |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Ljuskällans livslängd: | 5000 uur |
| Typ av ljuskälla: | Lamp |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 16 W |
| Antal inbyggda högtalare: | 2 |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.5 W |
| Strömförbrukning (max): | 310 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Bildförhållanden som stöds: | 16:9 |
| Zoomförhållande: | Vast |
| Kastförhållande: | 0.25:1 |
| Offset: | 118 procent |
| Analog signalformat: | NTSC, NTSC 3.58, NTSC 4.43, NTSC M, PAL, PAL B, PAL D, PAL G, PAL H, PAL I, PAL M, PAL N, SECAM, SECAM B, SECAM D, SECAM G, SECAM K, SECAM K1, SECAM L |
| Full HD: | Ja |
| Ingångsström: | Ja |
| RS-232 port: | 1 |
| 3D: | Ja |
| Lampkraft: | 260 W |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 18000:1 |
| On Screen Display (OSD)-talen: | ARA, CHI (SIMPL), CHI (TR), CZE, DAN, DEU, DUT, ENG, ESP, FIN, FRE, GRE, ITA, JPN, KOR, NOR, POL, POR, RUM, RUS, SLV, SWE, THA, TUR |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Strömförbrukning (PowerSave): | 260 W |
| Ljuskällans livslängd (sparläge): | 6500 uur |
| Höjd, drift: | 0 - 3000 m |
| Ljudnivå (ekonomiläge): | 28 dB |
| Enhetlighet: | 85 procent |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Drifttemperatur (TT): | 5 - 40 °C |
| Batterier-ingår: | Ja |
| Typ produkt: | Projector met ultrakorte projectieafstand |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026