Smeg S350X Oven Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg S350X Oven (10 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 7 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
10
Nedladdningar
1.169
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | S350X Oven |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 520 mm |
| Höjd: | 140 mm |
| Nettoskatt: | 208 W |
| Ljudnivå: | 68 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Årlig-energiförbrukning: | 68.8 kWu |
| Snäll: | Onderbouw |
| Motoreffekt: | 100 W |
| Avgasanslutningsdiameter: | 120 mm |
| Antal motorer: | 2 |
| Maximal utsugskapacitet: | 350 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Afvoerend/recirculerend |
| Vätskedynamisk effektivitetsklass: | E |
| Ljuseffektivitetsklass: | A |
| Fettfilter effektivitetsklass: | E |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 52 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk häll: | 650 mm |
| Minsta avstånd från gasspis: | 750 mm |
| Antal lampor: | 2 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | LED |
| Soort vetfilter: | Metaal/Carbon |
| Strömlampa: | 4 W |
| Antal filter: | 4 stuk(s) |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Nuvarande: | 10 A |
| Avgasplats: | Boven |
| Filter som tål maskindisk: | Ja |
| Druk (Pa): | 328 |
| Backventil: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Anti-geurfilter: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026