Smeg S3L090P1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg S3L090P1 (8 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
8
Nedladdningar
721
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | S3L090P1 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 1300 g |
| Bredd: | 100 mm |
| Djup: | 253 mm |
| Höjd: | 66 mm |
| Förpackningens vikt: | 300 g |
| Förpackningens bredd: | 160 mm |
| Djuppackning: | 268 mm |
| Förpackningshöjd: | 191.5 mm |
| Husmaterial: | Staal |
| LED-indikatorer: | Activiteit |
| Nuvarande: | 0.8 A |
| Hörlursutgångar: | 5 |
| Certifiering: | CE, FCC, TAA |
| Upplösning (maximal analog): | 2048 x 1536 Pixels |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Upplösning (maximal digital): | 2560 x 1600 Pixels |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| On Screen Display (OSD): | Nee |
| Antal användare: | 1 gebruiker(s) |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 60 °C |
| Genvägar: | Ja |
| USB-hubb: | Ja |
| Rackmontering: | Nee |
| Utström: | 2 A |
| Spännande: | 9 V |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| DVI-I-portar: | 10 |
| Videoanslutning: | DVI-I |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 213 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 495 mm |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 554 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 6 stuk(s) |
| Strömförbrukning (typiskt): | 18 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 90 procent |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85176200 |
| Antal mikrofoningångar: | 5 |
| Tangentbordsanslutning: | USB |
| Musanslutning: | USB |
| Antal datorer: | 4 |
| Konsolportar: | 3.5mm headphone, 3.5mm mic, DVI-I, USB A |
| Kompatibla typer av uttag: | AU, EU, JP, UK, US |
| Ljudkanal: | 2.0 |
| Ljudanslutningar: | Ja |
| Antal USB 3.2-hubportar typ A (3.1 Gen 1): | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ-B-portar: | 4 |
| Slingade igenom: | Nee |
| Skanningsintervall: | 3, 8,15, 30 s |
| IP-kontroll: | Nee |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026