Smeg S64SAV Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg S64SAV (4 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.525
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | S64SAV |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 320 mm |
| Djup: | 98 mm |
| Höjd: | 305 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Antal gasbrännare: | 4 |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP30 |
| Placeringsstöd: | Binnen |
| Monteringsmetod: | Opbouw |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Produktens färg: | Beige |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Installationsfack, bredd: | 555 mm |
| Installationsfack, djup: | 478 mm |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger fram |
| Typ av platta/tillagningsyta 4: | Sjudning |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Vanlig |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger bak |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | gas |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Vanlig |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Främre till vänster |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | gas |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | gas |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Stor |
| Kokzon 4, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | gas |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Vänster bak |
| Regelbunden brännare / kokzon: | - W |
| Manöverplats: | Övre höger |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1800 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 3100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 1800 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 1050 W |
| Typ av ytskikt: | Emaljerad |
| Flamskyddad enhet: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026