Smeg S8L1721F Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg S8L1721F (21 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 62 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
1.3 MB
Antal sidor
21
Nedladdningar
1.396
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | S8L1721F |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 54000 g |
| Bredd: | 548 mm |
| Djup: | 549 mm |
| Höjd: | 1772 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 143 kWh |
| Sladdlängd: | 2.4 m |
| Förpackningens bredd: | 590 mm |
| Ursprungsland: | Italien |
| Kylsystem: | Ventilerad |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Låddjup: | 600 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 56000 g |
| AC-inspänning: | 230 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Material, hölje: | Metall |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 34 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 38 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 5 |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1780 mm |
| Ansluten effekt: | 100 W |
| Kylkapacitet netto: | 311 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Positionering på marknaden: | Skåp |
| Displayens placering: | Insida |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Ja |
| Kemikalieskattesänkning (Sverige): | 50 |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026