Smeg SBS63XDF Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SBS63XDF (50 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg SBS63XDF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/50

Manual de instrucciones
en
it
Instruction Manual
Manuale di istruzioni
fr
sv
es
de
nl
ru
Notice d'Utilisation
Bruksanvisning
Bedienungsanleitung
Gebruikershandleiding
SBS63XDF
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SBS63XDF |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 118700 g |
| Bredd: | 910 mm |
| Djup: | 705 mm |
| Höjd: | 1790 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 405 kWh |
| Ismaskin: | Ja |
| Sladdlängd: | 2.15 m |
| Fryskapacitet: | 13 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Kylsystem: | Ventilerad |
| Luftfilter: | Ja |
| Produktdesign: | Amerikansk dörr |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LED |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 9 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Total kapacitet netto: | 580 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 5 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 150 W |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 212 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 368 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Innerbelysning, frys: | Ja |
| Displayens placering: | På dörren |
| Antal dörrfack, frys: | 4 |
| Frys, antal grönsakslådor: | 2 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SBS63XDF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026