Smeg SBS8004P Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SBS8004P (4 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg SBS8004P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SBS8004P |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 910 mm |
| Djup: | 740 mm |
| Höjd: | 1840 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 471 kWh |
| Ismaskin: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 13 kg/24h |
| Frysläge: | Sidoplacerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Djup utan handtag: | 690 mm |
| Produktdesign: | Amerikansk dörr |
| Produktens färg: | Gräddfärgad |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 8 h |
| Djup med öppen dörr: | 1145 mm |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 176 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 615 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 368 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Ja |
| Bredd med öppen dörr: | 1420 mm |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Iskrossning: | Ja |
| Innerbelysning, frys: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SBS8004P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026