Smeg SC112GT2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SC112GT2 (39 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
39
Nedladdningar
687
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SC112GT2 |
| Typ av operation: | Touch |
| Power grill: | 2700 W |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Dörrgångjärn: | Neer |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 38900 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 595 mm |
| Höjd: | 597 mm |
| Nettoskatt: | 2800 W |
| Grill: | Ja |
| Energiförbrukning: | 0.91 kWh |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Förpackningens vikt: | 42400 g |
| Förpackningens bredd: | 650 mm |
| Djuppackning: | 630 mm |
| Förpackningshöjd: | 660 mm |
| Belysning inuti: | Ja |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 58 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 5 |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Installationsfackets bredd: | 558 mm |
| Installationsfack djup: | 547 mm |
| Typ av rengöring: | Pyrolytisch |
| Nuvarande: | 16 A |
| Antal glasdörrpaneler: | 3 |
| Installationsfack höjd (min): | 575 mm |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | 0.79 kWu |
| Att laga: | Ja |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | - W |
| Ugn med nettokapacitet: | - l |
| Ugnens termostatområde: | 40 - 250 °C |
| Effektiv lådyta: | 1150 cm² |
| Skriv timer: | Digitaal |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Installationsfack höjd (max): | 585 mm |
| Antal rutnät: | 2 |
| Ugnskraft: | - W |
| Alternativ för brödtillverkning: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| Produktens färg: | Silver |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Strömförbrukning (vanlig): | 3000 W |
| Grill styrka: | 1800 W |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Precisionspenna: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 51 l |
| Totalt ugn: | 3000 W |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026