Smeg SC445MX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SC445MX (29 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg SC445MX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/29

Instructions d’utilisation
Micro-ondes
Gebruiksaanwijzing
Microgolfoven
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SC445MX |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Grill: | Ja |
| Antal lampor: | 1 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Antal hyllor: | 2 galler |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 32 l |
| Cool dörr: | Ja |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | Glödande |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Ström: | 14.3 A |
| Lampor: | 20 W |
| Mikrovågsugnens stryka: | 1000 W |
| Ansluten effekt: | 3300 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 38 l |
| Totalt ugn: | - W |
| Antal galler: | 2 |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SC445MX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026