Smeg SC45VC2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SC45VC2 (41 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg SC45VC2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/41

Consignes d’utilisation
Four à vapeur Combi
Gebruiksaanwijzing
Stoomoven
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SC45VC2 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 562 mm |
| Höjd: | 455 mm |
| Grill: | Ja |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Ja |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 10 |
| Ugnens termostatområde: | 40 - 230 ° C |
| Produktens färg: | Grå |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 32 l |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Manöverplats: | Framsida |
| Typ av timer: | Digital |
| Precisionspenna: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 35 l |
| Totalt ugn: | 2300 W |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SC45VC2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026