Smeg SC700BS-8 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SC700BS-8 (32 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg SC700BS-8 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SC700BS-8 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 588 mm |
| Grill: | Ja |
| Typ av klocka: | Mekanisk |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 6 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.91 kWh |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 60 l |
| Strömförbrukning (vanlig): | 3000 W |
| Manöverplats: | Framsida |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Mekanisk |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 60 l |
| Totalt ugn: | - W |
| Antal galler: | 1 |
| Normalkokning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SC700BS-8 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026