Smeg SCNL 95 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SCNL 95 (18 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
18
Nedladdningar
343
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SCNL 95 |
| Enhetsplacering: | Aanrecht |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 160 mm |
| Djup: | 260 mm |
| Höjd: | 250 mm |
| Antal program: | 1 |
| Sladdlängd: | 0.92 m |
| Förpackningens bredd: | 190 mm |
| Djuppackning: | 270 mm |
| Förpackningshöjd: | 280 mm |
| Tillgångar: | 800 W |
| På / Av knapp: | Ja |
| Vattenfilter: | Ja |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Kaffebryggare typ: | Half automatisch |
| Kaffeinmatningstyp: | Gemalen koffie |
| Reservoar för bryggkaffe: | Cup, Jug |
| Kapacitet i koppar: | 5 kopjes |
| Inbyggd kvarn: | Nee |
| Justerbar kaffestyrka: | Nee |
| Antidroppfunktion: | Ja |
| Avtagbar filterhållare: | Ja |
| Göra kaffe: | Ja |
| Att göra espresso: | Nee |
| Gör cappuccino: | Nee |
| Varm tallrik: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| Typ produkt: | Filterkoffiezetapparaat |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026