Smeg SE 800 MFA 5 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SE 800 MFA 5 (25 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
25
Nedladdningar
1.194
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SE 800 MFA 5 |
| Färg på produkten: | Wit |
| Bredd: | 295 mm |
| Djup: | 595 mm |
| Höjd: | 61 mm |
| Husmaterial: | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Antal lampor: | - gloeilamp(en) |
| Monteringsmetod: | Opbouw |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Form: | Vierkant |
| Beslag/fottyp: | Niet-verwisselbare lamp(en) |
| Lichtstroom: | 1900 lm |
| Lampans livslängd: | 30000 uur |
| Färg ljus: | Cool white, Warm white |
| Totala tillgångar: | 24 W |
| Färgåtergivningsindex (CRI): | 95 |
| Lampa(r) ingår: | Ja |
| Färgtemperatur (max): | 6000 K |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Färgtemperatur (min): | 2700 K |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026