Smeg SE630TCE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SE630TCE (15 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 4 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
15
Nedladdningar
1.015
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SE630TCE |
| Bredd: | 515 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 40 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Keramisk |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 3 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 3 |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 160 mm |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Extra stor |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Sjudning |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Främre till vänster |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 210 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 280 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Stor |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Vänster bak |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 2000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 2300 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 3600 W |
| Typ av ytskikt: | Glas |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026