Smeg SE70SGH-5 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SE70SGH-5 (4 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.295
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SE70SGH-5 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 685 mm |
| Djup: | 500 mm |
| Höjd: | 0 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Antal gasbrännare: | 5 |
| Produktens färg: | Silver |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger bak |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Central |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | gas |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Vänster bak |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | gas |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | gas |
| Kokzon 4, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | gas |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Främre till vänster |
| Manöverplats: | Övre främre |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 2600 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 5000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 1700 W |
| Typ av ytskikt: | Rostfritt stål |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | - W |
| Anslutningseffekt (gas): | 11500 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 5: | 1700 W |
| Kokzon 5, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 5: | Höger fram |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 5: | gas |
| Spisens bredd, storlek: | 75 cm |
| Integrerad huva: | Nej |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026